Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

807 Executive 2,0 HDI 100kW


filas1

Recommended Posts

Já tuhle barvu chtěl, děkuji, snad bude sloužit bez problémů. teď plánuji nechat udělat rozvody, počeštit RT3, odblokovat obraz za jízdy, dám tam nějaké DVD s TV tunerem a monitor do stropu a pak chci předělat topení na nezávislý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bajza206 SW

Máš to pěkný jakou značku alarmu použiješ taky si nad tim ted lámu hlavu co tam dát

Dám tam GSM/GPS alarm Athos od Jablotronu, mám ho už z minulýho auta. Včera jsem zkoušel, jestli bude Can-bus modul k alarmu komunikovat s autem a komunikuje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sagic

A kde jsi ten tuner kupoval a kam umístil, do kastliku?

Dal jsem tam tenhle: http://www.stualarm.cz/produkt/80553-dvb-t-digitalni-tuner-s-usb-2-vnitrni-prutove-anteny/ , má i USB vstup pro přehrávání videí atd., takže už nepotřebuji DVD přehrávač. Dal jsem ho do kastlíku nad CD changer, vyndal jsem takovou pěnovou hmotu, která byla a tam tuner pěkně pásnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bajza206 SW

To se máš já mam 2005 a ta má ještě CAN-VAN a tam can-bus nefunguje:fnuk

No, tam dáš alarm taky, ale montáž bude složitější, budeš muset najít všechny signály, dveře, zapalování zamykací a odemykací impulsy. Já jen připojil modul Can-Bus a z něj mi všechny signály lezou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...