Sign in to follow this  
Followers 0
peugeot 306

Tuning 306

6 posts in this topic

Zdravím lidi neznate adresu na nějakou českou firmu která by mi udělal spoilery na moji 306 nutne navic sháním bíle podbarvene budiky a všechny vychytavky na tohle auto pokud budete mit nejakej zajimavej odkaz tak vam budu vděčnej DÍK!!! :):cool:

Tak to mas hochu docela problem. Budiky ti udelaj na www.autosamolepky.cz plasty na zakazku ti udelaj na www.lamino.cz a jestli chces MAXIkit tak musis www.jkdesign.cz.

Koukam ze mas stejny problem s 306 jako ja navic ja ma o neco vetsi mam cabrioleta ale v Hronove u nachoda je firma Viper tuning jsou to mlady kluci a delaji na zakazku a jsou levnejsi nez u lamina.Rikali mi ze s 306 jsem tam treti.Ted tam nekomu delaji spoiler od musketyru.Za predni spoiler me rekli do 3000 a zadni stejne.Ja tam budu ted taky davat v zime narazniky aby mi udelali spoilery ale narazniky nejsou nutnosti je potreba se dohodnout a nejaky uz maj vzrobeny.

Cabrio: A delaji z plastu nebo laminatu? Ja bych radeji plast. Mas na ne nejakej kontakt? Maji URL?

Kontakt ti seženu ale dělají myslím z laminátu.Ja vím že p,last je plast ale lamino taky vydrží a rozhodně za to dam míň než v lamino servis.Ja už tam byl a da se s nima dobře domluvit.

Jestli se k tomu dostanu, tak stejne az na jare a to bych fakt radeji z plastu, protoze je i pruznej. Kdyz s laminatem nekde klepnu, tak mi proste popraska.