Jump to content
Sign in to follow this  
peugeot 306

Tuning 306

Recommended Posts

Zdravím lidi neznate adresu na nějakou českou firmu která by mi udělal spoilery na moji 306 nutne navic sháním bíle podbarvene budiky a všechny vychytavky na tohle auto pokud budete mit nejakej zajimavej odkaz tak vam budu vděčnej DÍK!!! :):cool:

Guest JR

Tak to mas hochu docela problem. Budiky ti udelaj na www.autosamolepky.cz plasty na zakazku ti udelaj na www.lamino.cz a jestli chces MAXIkit tak musis www.jkdesign.cz.

Guest Cabrio

Koukam ze mas stejny problem s 306 jako ja navic ja ma o neco vetsi mam cabrioleta ale v Hronove u nachoda je firma Viper tuning jsou to mlady kluci a delaji na zakazku a jsou levnejsi nez u lamina.Rikali mi ze s 306 jsem tam treti.Ted tam nekomu delaji spoiler od musketyru.Za predni spoiler me rekli do 3000 a zadni stejne.Ja tam budu ted taky davat v zime narazniky aby mi udelali spoilery ale narazniky nejsou nutnosti je potreba se dohodnout a nejaky uz maj vzrobeny.

Guest JR

Cabrio: A delaji z plastu nebo laminatu? Ja bych radeji plast. Mas na ne nejakej kontakt? Maji URL?

Guest Cabrio

Kontakt ti seženu ale dělají myslím z laminátu.Ja vím že p,last je plast ale lamino taky vydrží a rozhodně za to dam míň než v lamino servis.Ja už tam byl a da se s nima dobře domluvit.

Guest JR

Jestli se k tomu dostanu, tak stejne az na jare a to bych fakt radeji z plastu, protoze je i pruznej. Kdyz s laminatem nekde klepnu, tak mi proste popraska.