Sign in to follow this  
Followers 0
FUNES

PÍSKÁNÍ POD KAPOTOU

6 posts in this topic

AHOJ KLUCI,DNES RÁNO JSEM NASTARTOVAL 406 2L 99KW A Z POD KAPOTY VYCHÁZELO PÍSKÁNÍ.PO OHŘÁTÍ TO NA VOLNOBĚH NEDĚLALO JEN KDYŽ JSEM PŘIDAL OTÁČKY ZAČLO TO ZNOVU ALE UŽ NE TAK HLASITĚ JAKO ZA STUDENA.VYCHÁZELO TO ASI JAK JE PUMPA A ALTÍK A JELIKOŽ PUMPA UŽ BYLA JEDNOU MĚNĚNA A ŘEMEN NEKLOUŽE BUDE TO ASI LOŽISKO NA ALTERNÁTORU.CO NA TO ODBORNÍCI Z FORA.?KDYŽ TO BUDE TO LOŽISKO JAK TO BUDE ZHRUBA NÁKLADNÉ?DÍKY PŘEDEM ZA ODPOVĚDI.FUNES:myslim

1) vyjetá řemenice 2)málo napnutej řemen(měl jsem ten samej problém u 405 88kw) 3) dle zvuku: může to bejt ložisko alternátoru ale také ne. 4) vyjetá nebo suchá kladka rozvodů a nebo rozvod k alternátoru 5) utržená hlavní kliková řemenice na pohon řemenu k alternátoru!........Vše už jsme s otcem zažili a u všeho to pískalo. Naposled utržená řemenice.

mne robilo toto iste hned jak som kupil auto a tiez som si myslel ze remen ale rozpadla sa mi neaka remenica ktora je zlozena z 3 casti vrch na ktorej je remen pod tym je akoby neaka gumova vlozka a strd je zas kovovy a ta guma sa rozletela a bolo to... stalo ma to 5500kc

To VladoHA: Hm,kurz meny je sice nejakej,ale myslim,ze te dost natahli. Remenice stoji 1200,-KC a prace na 1h. max

neviem je to mozne je to sice org peugeot ale bolo mi to v tej cvili jedno stalo sa to v olomouci a auto som surne potreboval tak ked nemas na vyber tak smola