Sign in to follow this  
Followers 0
deddo306Break

zadne repro 306Break

6 posts in this topic

Čaute maniaci,chcel by som poradit so zadnymi reprakmi v 306Break,dal som tam impulsy kompy ale nechcelo sa mi to zatial vytlmovat.Nič moc zvuk.Chcem sa opytat či sa da s tym zvukom niečo spraviť,alebo či sa mam pustit radšej do plata.Je tam ta roleta moc s nou nechcem špekulovat,ak mate niekto nejake rady popripade foto,dik moc.:)

cau ja som ich hodil do plata a podla mna to hra celkom dobre...nestazujem si skratka :) ak mas este zaujem mozem ti mailom hodit nejake fotoze !! :) dal som tam klasika nejake 165 cm JBL repro ak si dobre pametam tu velkost a super to tam pasovalo nemusel som poskodit tu vystuz tie take tyce z plata....hovorim ak je zaujem neni probl poslem photos: )

Nazdar,som rad že si sa ozval už som si myslel že to tu nikto neriešil.Ak ta možem poprosit tak mi to pošli.Mail mam v profile.Dik:super

Původně zaslal: deddo306Break

Čaute maniaci,chcel by som poradit so zadnymi reprakmi v 306Break,dal som tam impulsy kompy ale nechcelo sa mi to zatial vytlmovat.Nič moc zvuk.Chcem sa opytat či sa da s tym zvukom niečo spraviť,alebo či sa mam pustit radšej do plata.Je tam ta roleta moc s nou nechcem špekulovat,ak mate niekto nejake rady popripade foto,dik moc.:)

ja som dal na polovičku plata dosku doň repráky natiahol nové káble od rádia a tú roletu som poskladal. kufor mám úplne zakrytý a hrá to ako divé. Ak chceš foto tak napíš na t.sz@centrum.sk :super

Původně zaslal: olda

Tady jsem dával pár fotek,jak to mám udělaný já,je tam i nějaký popis.

nazdar olda aky to je typ basoveho reproduktoru od Pioneer???dobre ti to hra???(basuje);)