Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zloději a auta


405GLD

Recommended Posts

Napsán autorem Masinka

Ti, kteri kupujou vedome veci s tim, ze je to corka jsou jeste horsi nez samotni corkari, protoze diky jim corkari existujou. :mad:

Jo to je pravda :(

Ostatne je to ale dost zacarovanej kruh: Lidi chcou levny a kvalitni zbozi - dealeri si to nesmyslne predrazujou, z D nebo A to nema cenu tahat, tak nastupujou vexlaci a smelinari, kteri kupujou u levnych \"dodavatelu\" (corkaru) a prodavaji za \"dobrou\" cenu koncovemu spotrebiteli (napr 405GLD).... a vsichni jsou spokojeni, az na toho puvodniho darce (okradeneho, ktery si po teto zkusenosti taky rekne: Kdyz jiny, tak ja taky! A uz jsme zase na zacatku kolobehu - pak je jeste prdel, kdyz si od vexlaka koupis svoje byvaly radio :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, pěkně jste se do mě pustili. Je prvda že pokud se budou kupovat věci od čorkařů tak krást se bude pořát.

Až budete mít někdo podobné zkušenosti (vyberou vám auto, nebo si ho jen tak někdo půjčí, vybourá ho a pak se najde někde za městem ve škarpě a nebo jak tu někdo psal přijedete na vrakáč a tam najdete díly ze svého auta) tak budete možná mluvit jinak.

Žádné věci jsem od čorkařů nekupoval a ani nekradu. To že jsem se pokoušel sehnat elektrony od čorkařů je finanční záležitost. Prostě na nové nemam a když si vzpomenu na to jak moje autíčko vypadalo s el. kolama než si je někdo půjčil a nevrátil je mi dobreku.

Jak jsem si tu přečetl některé názory, tak jsem získal dojem že jsem jedinej co kupuje ( z finančních důvodů) originálni použité díly z vrakačů. Prostě nejsem tak finančně zajištěn jako někteří členové clubu.

Mějte se hezky a omlouvám se všem co jsem rozuřil do nepříčetnosti. MAXIM

:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem 405GLD

Hoši, pěkně jste se do mě pustili. Je prvda že pokud se budou kupovat věci od čorkařů tak krást se bude pořát.

Až budete mít někdo podobné zkušenosti (vyberou vám auto, nebo si ho jen tak někdo půjčí, vybourá ho a pak se najde někde za městem ve škarpě a nebo jak tu někdo psal přijedete na vrakáč a tam najdete díly ze svého auta) tak budete možná mluvit jinak.

POkud najdu nekde svoje kradeny radio nebo mobil nebo kola a podobny veci, tak volam policajty

BTW ja tim prosel z bytu mi kdysi (asi rok 1995) ukradli pocitac nabytek kotel auto kolo, proste skoda byla asi za 300000 ale ani me na vterinu nenapadlo jit za corkarem a koupit od nej neco. A ver mi ze mi do breku taky bylo, kdyz sem chcipal na zapal plic v dome kde v zime byla teplota -5°C. Proto ode me necekej zadnou jinou reakci nez popudivou na corkare a na ta kteri jejich \"zivnost\" podporujou!!:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Jezismarjaaaaa usekat ruce corkarovi a stejne tak kupujicimu od nej, co vi, ze je to corka. Krades? Pak si bud vedom, ze za to beres odpovednost -> slusnej clovek si to nedovoli, proto bych klidne udelil trest smrti za skodu presahujici nejake UNAHLENE minimum, klidne 5000,- Kdy jsem naposledy ukradlo neco v cene > 5000,- ? Nikdy? Aha tak jsem asi slusny clovek. Ukradl jsem vubec nekdy neco? Ne. A proc za cokoliv nedavat trest smrti? Ti lide preci vedi, co cini, ne? Pozabijet je vsechny :mad: si pripadam jak v idiotskym svete. K.... nakonec aby se tem zlodejum omluvil, ze je pri kradezi napadl a neco jim udelal :mad::mad::mad: JEZISIK!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...