Sign in to follow this  
Followers 0
Sirael

STK grátis !!!!!!

19 posts in this topic

Přátelé,

v sobotu dne 8.11.2003

8:00 - 14:00

probíhá v Tišnově den otevřených dveří na stanici STK

zaměření:

- brzdy a brzdová kapalina

- řízení

- PNEU

- tlumiče

apod.

Test nebude zaznamenán do papírů a je zdarma.

Tuž sa tam sejdem, ne ? :D:D:D:D

Mňjo ... já už mám STK za sebou .... a Tišnov je stejně maličko z ruky :(

Mňooo, počítám, že tam bude dost pípl, tak bych to viděl, jako že tam sjedu kolem deváté ráno.

Nebo eště líp, až budeš před Kuřimí, zastavíš, zavoláš mi a pojedem tam. foun: 604 51 49 45

:( změna plánu. To je osud. V sobotu se mi to už absolutně nehodí .... takže tam nepojedu.

Apropo, přez kuřim bych stejně nejel, z NMnM se jede krapet z jiný strany :cool:

Jo myslíme. 8.11. A opět změna plánu. takže 8.11.2003 pojedu do tišnova na STG free :D sorry za ty zmatky, ale situace se mění každým okamžikem :D

Oka - mžikem - doslova a do písmene :D tak předem přeju ... dobře pořiďte pánové ... ;)

OK :D:D:D:D:D:D:D:D

takže kolem deváté tam a hledej .... Pežotka :D:D:D:D:D:D:D

Vezmeš mi tu hlavici? ;)

No úplně to vidim, bude tam přehršel \"tunikovejch např. kadetů\", kterejch v těch končinách jezdí docela dost, přehršel škodáren, možná i nějakej traktor ..... :D

Jedu z STK, nejsem OK ;)

Naštěstí jen tréningová, neprošel bych na nefunkční el.stavitelných světel a zástěrky :(:(:(

Jinač v poho, doufám, že to tak půjde i naostro v dubnu.

Ježkovi Voči: Des byl čéče? :cool::D:cool:

Jo jo taky sem se tam byl v sobotu mrknout. Prozměnu světlo drží jen na půl a nende seřidit a ručka zadrhává. Eště něco mlel o náký olejničce ale to sem nepochpil páč mám pod autem such a ten olej ze spodu je jen konzervační ;).

Sirael. Težce jsem to podcenil. Myslel jsem že tam bude narváno, že nebude kde parkovat a vono prd. Přijel jsem tam asi v 10 a nikde nikdo. No a jelikož jsem si nenapsal na tebe mobil a ajsika se se nemohl dovolat, aby mě ho řekl, páč beztak v pátek chlastal a chrápal do 14.38, nemohl jsem tě potom při jízdě přes kuřim, která následovala dolapit. Jinak, musim měnit brzdovku, chladící kapalina je do -38°C, čepy ve předu ok, vizuálně spodek ok, brzdy vepředu ok, vzadu jsou na hranici projítelnosti STK. (vůbec to nechápu, dy? to brzdí dost dobře. Že by ta stará brzdovka???) No a neprošel bych kvůli zástěrkám. Páč je nemám .... to sou věci, po dvouch deci ....

:mad::mad::mad:Kurňa s těma brzdama mi ten kmínek neřekl nic :mad::mad::mad: šajze.

No nic, kdy zas pofrčíš přes Kuřim?

:D:D:D tak to netušim. Možná až zase pojedem někdy do ikei nebo do europ-mobelu ;) nejezdim tam pravidelně. Hele a kdy ty pojedeš přes ZR ? he ? no, teď se ukaž :P

No, jelikož a protože mé dojiždějí začíná 1.12.2003 a to Brno-Kuřim, cesta přes ZR zkratkou nebude, co ? :D:D:D

[Editován dne 10/11/03 Sirael]

hehe no to nebude. hele nemáč icq ??? bylo by to pohodlnější pokecání než toto ...