Sign in to follow this  
Followers 0
Butchi

kopou brzdy

10 posts in this topic

potrebuju radu. najednou mi zacal kopat brzdovy pedal pri brzdeni a ozyva se zvuk jak bych jel vlakem. Jsem si rekl ze to bude nejspis zkriveny kotouc. lehl jsem pod to a nic znatelneho jsem neobjevil, vsechny se jevi v poho. Help me, pls.

volant je v klidu, jenom sileny rachot v interieru. bouchani podle rychlosti jizdy. vsechno vypada na krive kotouce, ale fakt jsem nic nezpozoroval, normalne jsem rukou tocil s kazdym kotoucem.

Nevim jak 406 ale asi bych sel do BREMBA sou to jedny z nejlepsich kotoucu :super a desticky ATE, nebo lucas,

Mas opravdu v haji kotouce , jako ja :D , nemam je krivi pri brzdeni me klepe volant zatim a kotouce sou uz zkoro na hranici takze na podzim menim , mam tam Bremba jeste z vyroby takze tam sou asi 6 let stary kotouce :D mazec desticky sou teda uz meneni to je jasny :D , kamosovi to jeste piskalo atd, delalo mu to pazvuky a taky kotouce v haji zkuz je zmerit suplerou kolik maj Bremba maj mislim minimalni doporucenou tloustku 18,6mm ja mam 18,8mm takze nejvissi cas

[upravil dne 11.4.07 Jogin]

Jedině ATE desky a klidně i kotouče . Mám s nima jen dobrý zkušenosti ... vřele doporučuju

A co takhle vrtane Zimmermanny??? Orientacne treba tady.

Jinak Brambory a desky Lucas.