Sign in to follow this  
Followers 0
vince

audio Philips 8050

10 posts in this topic

V 806 je psano ve fr. manualu, ze audio je Philips 8050.Nevi nekdo, jestli se to da sehnat, potom by mi slo ovladani pod volantem a nemusel bych tam davat interferenci za 2500 od Blaupunktu:roker

a co s Ullysee je to stejné, kdyz je to z jedne koncepce, tohle by alespon nekdo mohl vedet, ne?????:mrk:papa

V návodu k Ulysse 96 není nikde obrázek konkrétního radia ani jeho slovní označení. Nemůžu ti pomoci. Zkus leda na netu ten katalog ND na Fiaty, jestli to tam není.

Teď e na ebay.de nabízené originál autoradio z Fiatu Ulysse. Cena je 20€ + poštovné.

čauky.co já sem si zjištoval v servisu-tak na kazety do fiatu ulysse byl philips asi za 15000,- a na cd je clarion a ten je za 20000,-.Pak tam měli ještě něco za 40 000,- s navigací!Blázni!:myslimkdo by to za to dával:rokerJá tam měl na kazety a ten sem ihned vyhodil a ted se mi válí v garáži-ale i se dávali do zadu do pravého boxu changery ale ty sem nikde neviděl?:cool:

Takze je asi nejlevnejsi sehnat treba pod rukou(nebo i v obchode)Blaupunkta a koupit interferenci sadu za 2500 a Mp3 te vyjde do 5000,- nová a budes mit zajisteno ovladani pod volantem

a ta interferenc sada jde jenom na toho blaupunkta nebo pak jde na všechny tipy autorádií?ovládání pod volantem nebo to původní se přes tohle překope?:mrk

To vsechno zjistim v RS auto(myslim, ze maji webovky autors), jsou na to machri, ale asi ma kazda znacka svoje, mozna staci jenom kabel, kvuli prevodu signalu, protoze ,podle mne,interference je uz to ovladani na volantu, zeptam se a napisi to sem.:papa