RomanOpl Odesláno 30. červen 2015 Autor Odesláno 30. červen 2015 Moje dvě holky obě poslouchají na slovo [emoji14] :D Citovat
John Odesláno 4. červenec 2015 Odesláno 4. červenec 2015 Opravdu na slovo?? Budu se muset tý 2nohý zeptat :D Citovat
RomanOpl Odesláno 5. červenec 2015 Autor Odesláno 5. červenec 2015 Opravdu na slovo?? Budu se muset tý 2nohý zeptat :D Tak v rámci možností no však to znáš ... všude je to stejný .. Citovat
John Odesláno 5. červenec 2015 Odesláno 5. červenec 2015 Roman : jj znám mooc dobře proto mi to nedalo se nezeptat Citovat
RomanOpl Odesláno 5. červenec 2015 Autor Odesláno 5. červenec 2015 Roman : jj znám mooc dobře proto mi to nedalo se nezeptat To by jsi nebyl ty Citovat
RomanOpl Odesláno 23. červenec 2015 Autor Odesláno 23. červenec 2015 A brzdíme !!! 266mm jsou fuč a nastoupily 283mm .. uvidíme uvidíme .. Citovat
RomanOpl Odesláno 21. srpen 2015 Autor Odesláno 21. srpen 2015 Takže brzdy jsou obržděné a brzdí jako kráva !!! Doporučuju Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk Citovat
John Odesláno 21. srpen 2015 Odesláno 21. srpen 2015 Roman: doufám,že ti ty desky aspoň sezónu vydrží Citovat
RomanOpl Odesláno 21. srpen 2015 Autor Odesláno 21. srpen 2015 Však me znáš [emoji14] Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.