Shotgun Odesláno 31. říjen 2005 Odesláno 31. říjen 2005 Nevite někdo co by to mohlo být při jízdě mě občas svíti kontrolka seřizení počítače. Když přeřadim, uberu nebo sešlápnu plyn tak někdy zhasne a občas když svítí tak auto jakoby trochu cukalo .Vyskytuje se to nepravidelně. Předem dík Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.