Čany Odesláno 23. říjen 2005 Odesláno 23. říjen 2005 Zdravím všechny " lvíčkaře" Nedávno jsem koupil 406 1.8 r.v. 2000. Potřeboval bych pomoci s následujícím problémem, nejde mi stahovat okénko na straně řidiče.Po vyndání a proměření celého mechanizmu bylo zjištěno že je zničeno dvoucívkové relé ( fy. Siemens). Toto relátko nemůžu nikde sehnat, a v servisu mi chtějí vyměnit celý mechanizmus ( oprava cca 8500 kč). Pokud by toto relé někdo měl ( foto můžu zaslat pro snadnější určení ) a mohl by ho postrádat, může mi poslat zprávu na e-mail m.s.t.@seznam.cz - a dohodneme se na dalším ( zaslání, finanční vyrovnání). Díky za spolupráci. Citovat
Ajdamek Odesláno 23. říjen 2005 Odesláno 23. říjen 2005 Celý mechanismus se dá sehnat na vrakáči za 1500,- Někdo mi říkal, že jde asi za 150,- spravit, ale už nevím kdo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.