WiRuS151 Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 Mám zopár otázok aké podložky široké by ste mi odporučili? rád by som to rozšíril a najradšej by som tam dal 2 cm podložky je to veľa či to bude fajn? Potom ďalej by som chcel kúpiť nové svetlá (predné) aké by ste mi odporučili? Chcel by som kúpiť aj ten short shift má s tým niekto skúsenosti či to je lepšie? A aj o výfuk sa chcem postarať mám tam výfukové zvody supersprint a výfuk remus no a chcem sa opýtať čo by sa zišlo ešte vymeniť či aj rúru katalyzátor stredový tlmič a tak? A ešte by som vás poprosil dáku peknu hlavicu a manžetu na radiacu páku mi poradte lebo neviem zohnať nič čo by sa mi tam hodilo Ďakujem vopred Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.