Smety Odesláno 9. leden 2014 Odesláno 9. leden 2014 Zdravím všechny, mám jeden dotaz. Po výměně rozvodů a těsnění pod hlavou, mi motor drží na volnoběh otáčky 1500. Nekolísají, ale jsou vysoké. Mám malou přenosnou diagn. a ta hlásí 1- P0123 poloha škrtící klapky - vysoký signál 2- P0341, P0011 poloha vačkové hřídele - časování je nad nastaveným limitem Když se nastaví škrtící klapka, myslíte že to bude ok nebo jsou špatně nastavené rozvody? Ten mechanik,co to dělal, mi dnes předal auto s tím, že je vše ok a stačí nechat nastavit klapku a bude to ok. Ale nerad bych, aby se něco časem posr..., když to píše o té poloze vačkové hřídele... On diagnostiku na nastavování parametrů nemá, tak budu muset do Peug/Citr. Nebo nevíte o někom, v okolí Kolína/Kutné Hory, kdo by diag měl? Díky Vyřešeno : nastavena škrtící klapka + přisávalo to vzduch pod svody... [upravil dne 8.2.2014 08:54 od Smety] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.