WiRuS151 Odesláno 9. leden 2014 Odesláno 9. leden 2014 Zdravim mam problem s budikmi. Tie digitalne hodiny co su tam tak ked nastartujem auto tak svietia no ako nahle zapnem svetla a rozsvieti sa podsvietenie na pristrojovke tak hodiny zhasnu je to riesitelny problem? A teraz este k tym svetlam. Mam v predu pridavne dialkove svetla a ked mrzne tak ked sa rozsvietia tie pridavne diakove tak sa zapnu aj zadne hmlovky a ked zapnem zadne hmlovky zapnu sa aj pridavne dialkove s nimi. Ked je teplo tak to funguje normalne. Viete mi poradit? Citovat
S@jmon Odesláno 9. leden 2014 Odesláno 9. leden 2014 máš tam nějaký vadný spoje na tech přepínacích páčkách.. bud vyměnit komplet ty páčky pod volantem nebo to rozdělej a zkus vyčistit kontakty.. Citovat
WiRuS151 Odesláno 9. leden 2014 Autor Odesláno 9. leden 2014 Packy som menil vyskusam tie kontakty Citovat
MyP106 Odesláno 10. leden 2014 Odesláno 10. leden 2014 hele a náhodou nechtěl si to někdo udělat z dálkových na mlhovky? že by propojil nějak páčky nebo relátka? Citovat
WiRuS151 Odesláno 10. leden 2014 Autor Odesláno 10. leden 2014 No ale to by robilo furt nie? Mne to robi iba ked je zima Citovat
S@jmon Odesláno 10. leden 2014 Odesláno 10. leden 2014 a jak dopadly ty kontakty měls to rozdělaný ? Citovat
WiRuS151 Odesláno 10. leden 2014 Autor Odesláno 10. leden 2014 Este nie teraz cez vikend idem na to Citovat
S@jmon Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 konektory do budíků jsou zapojeny správně a držej.. ? pak bych mrknul po kabelech jestli to někde není spojený dopředu do tech dálkovejch.. asi někdo měl vplánu dát mlhovky i dopředu takže to napojil zdřejmě do jednoho když se zapnou zadní tak aby svítili i přední.. mrkni na ty kabely někde to asi bude spojovaný.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.