Ondrík Odesláno 9. listopad 2013 Odesláno 9. listopad 2013 Zdravím peugeoťákov ..tak keď ju je časť fóra ostatní káry ,musím sem pridať aj svoj kočár. Nedávno som si zaobstaral Mitsubishi galant GLS TD objemu 2,0 s 66 kW rok 1997. Karoséria chytá kde tu hrdzu, aj na takých miestach kde by to francúza ani nenapadlo ale to sú drobnosti.Auto som kúpil s tým že tiekol hlavný spojkový valček, a le to sa vyriešilo jeho pretesnením čo pola robota pre laika ako JA na cca dve hodinky ,zatiaľ úspešne, pedál je suchý.. ďalší problém s ktorým sa na vás obraciam sú brzdy.Auto slabo brzdí, bývalý majiteľ tvrdil že mu v servise povedali že je to pre TENTO voz normálne, čo mne sa nijako nepozdáva. zatiaľ som skontroloval : brzdové doštičky vpredu sú takmer nové, kotúče ešte OK. Vzadu sú bubny. Všetky brzdy som postupne odvzdušnil, nikde nič netečie, skontrlovolal som aj podtlakovú hadicu k posilovaču. Napriek tomu keď zošliapnem pedál až na doraz, kolesá sa nezablokujú.. doteraz som bol zvyknutý na p 405 kde mal pedál krátky chod, na mitsubishi je ten chod dlhší, čudujem sa že až po podlahu. Ak máte ktokoľvek akékoľvek skúsenosti, budem vďačný za každú radu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.