Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím peugeoťákov :D ..tak keď ju je časť fóra ostatní káry ,musím sem pridať aj svoj kočár. Nedávno som si zaobstaral Mitsubishi galant GLS TD objemu 2,0 s 66 kW rok 1997. Karoséria chytá kde tu hrdzu, aj na takých miestach kde by to francúza ani nenapadlo :D ale to sú drobnosti.Auto som kúpil s tým že tiekol hlavný spojkový valček, a le to sa vyriešilo jeho pretesnením čo pola robota pre laika ako JA na cca dve hodinky :roker ,zatiaľ úspešne, pedál je suchý.. ďalší problém s ktorým sa na vás obraciam sú brzdy.Auto slabo brzdí, bývalý majiteľ tvrdil že mu v servise povedali že je to pre TENTO voz normálne, čo mne sa nijako nepozdáva.

zatiaľ som skontroloval : brzdové doštičky vpredu sú takmer nové, kotúče ešte OK. Vzadu sú bubny. Všetky brzdy som postupne odvzdušnil, nikde nič netečie, skontrlovolal som aj podtlakovú hadicu k posilovaču. Napriek tomu keď zošliapnem pedál až na doraz, kolesá sa nezablokujú.. doteraz som bol zvyknutý na p 405 kde mal pedál krátky chod, na mitsubishi je ten chod dlhší, čudujem sa že až po podlahu. Ak máte ktokoľvek akékoľvek skúsenosti, budem vďačný za každú radu :papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...