Patrius83 Odesláno 7. září 2013 Odesláno 7. září 2013 Ahoj. Omlouvam se pokial sa to tu uz resilo, ja nic nenasel. Potreboval bych poradit jak mam zapojit klakson na volante z new modelu u auta z old modelu, kde je klakson na leve packe, dekuji. Jestli je mozne spojit kablik od volantu ten zlty myslim s tim kablikem na packe na lavej strane. [upravil dne 10/9/13 15:49 od Patrius83] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.