Feelly Odesláno 3. září 2013 Autor Odesláno 3. září 2013 Woody vi co rika. Na 406 bych to tak udelal nemit ten krasnej ramecek.. ale pasik neni muj a ramecek chce.. Citovat
wooody Odesláno 4. září 2013 Odesláno 4. září 2013 a co toto s vlsatním textem, když už teda http://www.kennzeichenhalter.de/Carbon-Look-Kennzeichenhalter-mit-Wunschbeschriftung Citovat
wooody Odesláno 4. září 2013 Odesláno 4. září 2013 nebo agenta 007 http://www.tuning.sk/dokument-reoletka-ecv-spz-neviditelny-agent-007-elektronicke-rolety Citovat
Feelly Odesláno 4. září 2013 Autor Odesláno 4. září 2013 Jo to je docela slibný jen nevim jak s dopravou do ČR.. Díky Wooody. PS- Vodnička krásně slouží, jen ten tabák už není :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.