Jirka Honza Odesláno 7. únor 2003 Odesláno 7. únor 2003 Prosím o radu mám vadný motor typ HDZ a sehnal jsem motor HDY.Je možná zámněna.Mám zjištěno ,že motor HDZ má výkon 44 KW a motor HDY 40 KW.Vrtání je ale stejné.Tak v čem se liší??? Předem děkuji. Jirka Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.