Tomajda_406 Odesláno 4. červen 2013 Odesláno 4. červen 2013 Kjubik: Proč by mělo být malé?? Čakom měl na atlantisech 205/45 a zas tak malý to nebylo Citovat
Tomajda_406 Odesláno 4. červen 2013 Odesláno 4. červen 2013 Peknaa akorat by potrebovala trosku k zemi Citovat
sedrik20 Odesláno 4. červen 2013 Autor Odesláno 4. červen 2013 No to hej ale nedá sa všetko naraz Citovat
odee Odesláno 5. červen 2013 Odesláno 5. červen 2013 Vypadá to docela k světu, máš tam nakonec profil 45, nebo 50? Citovat
sedrik20 Odesláno 5. červen 2013 Autor Odesláno 5. červen 2013 50 keby som dal 45 tak by to bolo take isté veľké ako r15 teraz je to malinko vetsie Citovat
sedrik20 Odesláno 5. červen 2013 Autor Odesláno 5. červen 2013 50 keby som dal 45 tak by to bolo take isté veľké ako r15 teraz je to malinko vetsie Citovat
HORAL406 Odesláno 8. červen 2013 Odesláno 8. červen 2013 Tak tu je [/rquote no děsný ten předek... Citovat
sedrik20 Odesláno 8. červen 2013 Autor Odesláno 8. červen 2013 Ono to preto je tak hore lebo je na kopci Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.