wagy Odesláno 18. květen 2013 Odesláno 18. květen 2013 Menil niekto už homokineticky klb? Ak áno menil len klb alebo celu poloos? A ešte otazočka! Nema niekto na predaj klb popripade aj z poloosou ľavý-vodičova strana! Diky. Citovat
pastorek Odesláno 18. květen 2013 Odesláno 18. květen 2013 Vonkajší kĺb sa dá vymeniť ale často je iba o niečo drahšia repasovaná poloos. Samotný kĺb je cca 100€ a repasovaná ľavá polos je cca 160€. Citovat
wagy Odesláno 22. květen 2013 Autor Odesláno 22. květen 2013 aj s klbom za 155 euro už je vymenená! Citovat
wagy Odesláno 22. květen 2013 Autor Odesláno 22. květen 2013 aj s klbom za 155 euro už je vymenená! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.