Guest Miroslav Kotrik Odesláno 15. květen 2013 Odesláno 15. květen 2013 Zdravim chlapsi chcem sa spytat ci nema niekto kurenie s klimatizaciou na 405 novy model 1.9TD dakujem Citovat
kokosák Odesláno 15. květen 2013 Odesláno 15. květen 2013 jeej, ještě před měsícem bych dokázal pomoct........už je pryč.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.