Mára106 Odesláno 1. leden 2013 Odesláno 1. leden 2013 Zdareec, chtěl bych si na svýho peugeota 106 pořídit nějakej laďák.Chci aby auto bylo trochu slyšet, ale aby zase moc neřvalo a zaujal mě výfuk Ultersport s kulatou koncovkou o průměru 80mm.Co na to říkáte?Poradili by jste jinej?Jak je to s montáží, nebude se muset nějak upravit nárazník?Mám typ HDZ(1.1 44kW) a když jsem koukal na uchycení originálního výfuku tak se mi zdá že je moc vysoko.Poraďte prosím. Citovat
Mára106 Odesláno 1. leden 2013 Autor Odesláno 1. leden 2013 Tak vejfuk stejně odchází, tak sem si řekl že bych zkusil něco jinýho než originál..... Citovat
Raweon Odesláno 1. leden 2013 Odesláno 1. leden 2013 ano pokud chces jen neco decentniho tak ulter je idealni instalace je vic nez jednoducha pouze vymenis za original zadny rezani, nemluve o tom ze to vydapa lip ale hlavne to zni mnochem lip Citovat
Mára106 Odesláno 1. leden 2013 Autor Odesláno 1. leden 2013 dííky moc, to jsem přesně potřeboval slyšet Citovat
Zbynek19 Odesláno 3. leden 2013 Odesláno 3. leden 2013 joo Ultersport mám taky se sem sním spokojenej.. presne jak říkáš nic uřvaného jen tak decentní...) jestli budeš chtit mužu ti sem hodit video..) Citovat
Mára106 Odesláno 3. leden 2013 Autor Odesláno 3. leden 2013 Tak jako určitě by se malá ukázka hodila, bys byl hodnej.... Citovat
Raweon Odesláno 3. leden 2013 Odesláno 3. leden 2013 tady je muj sory za kvalitu jeste starej telefon Citovat
drahonak Odesláno 3. leden 2013 Odesláno 3. leden 2013 po utesneni nahraju meho remusacka :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.