Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nejde nastartovat,jen cvakne,nemuze byt zasekli starter?


PetrQ20

Recommended Posts

Vubec nevim cim to je, sedl jsem do toho jako kazdy, otocim klickem a nic jen to cvakne, starter se ani neprotoci, dal jsem auto nabit a po 3 hodinach zatim furt to same, bevite nekdo cim by to mohhlo byt? mam pocit jestly to není starterem,, ...Peugeot 607 2.2hdi ,,diky.za radu.:(:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skús nechať zaradenú rýchlosť a potlačiť auto - pomôže v prípade ak by pastorok narážal do ozubenia na zotrvačníku.

Najpravdepodobnejšie to bude chyba štartéra(uhlíky??)

Málo pravdepodobné ale pár kamošov malo obdobný problém: Jednému sa to stalo počas jazdy, roztrhlo mu rozvodový remeň (čo sme dopredu nevedeli), ale pri pokuse o diagnostike problému sa to tvárilo tak isto, len cvakal štartér.

Ďalší známi si nechal \"odborne vytuningovať motor\" A jeden \"odborník\" sa mu vŕtal v olejovom čerpadle, po čase sa mu zuby v čerpadle vzpriečili a motor nešiel naštartovať, tiež len cvakal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Ak si trošku zručný vyber štartér pozri cievku objednaj novú prelož a funguješ. Odpoj si baterku :D ja som mal kedysi takú skúsenosť že som si nejako resetol auto. mal som kľúč v zapaľovaní (vypnutá poloha) keď som zakladal štartér s novou cievkou nejako som o niečo oprel pretočilo trochu . a potreboval som ten 4 miestny kód čo je na tej kartičke k autu. (tú som nemal) tak bola sranda to zohnať. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...