latus Odesláno 3. listopad 2012 Odesláno 3. listopad 2012 ahoj všem občas loupne někde vpředu od nápravy tyčky stab. to nejsou přední tlumiče jsem taky měnil uložení taky a ložisko taky nevíte co to může bít dík za odpověď. Citovat
lukaro Odesláno 3. listopad 2012 Odesláno 3. listopad 2012 ahoj, jak to zní? Já třeba když skoro plným rejtem točím vlevo a je u toho nerovnost malinká, lupne to,... Tyčky měněné, tlumiče a uložení je OK, ramena pevné, čepy dobré... Nechápu taky co to je. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.