FiFa_cze Odesláno 12. září 2012 Odesláno 12. září 2012 Nevíte někdo o nějaké firmě, která provádí flockování někde na olomoucku? Popřípadě nemáte někdo zkušenosti s touhle firmou? http://www.okflock.cz/ Citovat
Marcel00 Odesláno 12. září 2012 Odesláno 12. září 2012 skus... dufam ze nechces oflockovat interier auta Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. září 2012 Odesláno 12. září 2012 Ten co to nabizel ma posledni pristup sem na forum z 25/1 tohohle roku .. Takze tam uz to asi aktualni nebude Citovat
Marcel00 Odesláno 12. září 2012 Odesláno 12. září 2012 jj, moze skusit mail... lepsie ako nic ... Citovat
FiFa_cze Odesláno 16. září 2012 Autor Odesláno 16. září 2012 Mail vyzkouším, díky. Jinak chci jen černě poflokovat palubku, tak jako to mají třeba rally auta. Když svítí slunko, tak vidím palubku v čelním skle a když jsem jel v autě s černym flockem, tak tam žádnej odraz nebyl... Citovat
Marcel00 Odesláno 16. září 2012 Odesláno 16. září 2012 tento problem odstrania polarizacne okuliare Citovat
Tom_206 Odesláno 16. září 2012 Odesláno 16. září 2012 stačí koupit zmatňující cockpit sprej ... jinak flock se ti bude nááádherně udržovat Citovat
vendelinek Odesláno 16. září 2012 Odesláno 16. září 2012 černě poflokovat palubku,takovou blbost uděláš jen jednou,pak se budeš drbat na hlavě proč sem to dělal:myslim kdysi jsem dělal na chvilku ve firmě Floc technik pro nemcoury,nikdy v životě bych to v autě nechtěl:bacha všechno se tam zachytává,a udržba je katastrofální Citovat
FiFa_cze Odesláno 17. září 2012 Autor Odesláno 17. září 2012 No tak jasně, že do kombiku, kde bych vozil děcka, ktery by mi na to pokládaly oplatky a jinej bordel, bych to nedal, ale tohle je věc jiná Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.