Fredino Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 prisam bohu musim ist ocnemu ospravedlnujem sa [Edited on 13/8/12 13:15 by Fredino] Citovat
kovma Odesláno 14. srpen 2012 Odesláno 14. srpen 2012 Přesně tak,cesta bývá složitá, trnitá s nejasným výsledkem.Znám to podle sebe :-))) Citovat
Peugeot_22 Odesláno 31. srpen 2012 Autor Odesláno 31. srpen 2012 Tak tu oživím a zároven ukončím toto téma:Dnakonec sem se rozhod pro 607;)více o ní v sekci naše káry modely-607:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.