Hofmister Odesláno 3. srpen 2012 Odesláno 3. srpen 2012 Zdravím.Při jízdě po horší silnici slyším jako by od zadu hlasitý pískání Při najetí na hrbol nebo jakoukoliv nerovnost. Myslel sem že to budou tlumiče ale když na auto od kufru tlačím nahoru a dolu tak tlumiče perujou bez jakýhokoliv pískání.Nevíte co by to mohlo dělat? Díky Citovat
Hhans Odesláno 3. srpen 2012 Odesláno 3. srpen 2012 pískání???a koukal jses pod auto....jestli tam není áhodou upadnutý výfuk..nebo něco...pak skontroluj brzdy...;) Citovat
Hofmister Odesláno 4. srpen 2012 Autor Odesláno 4. srpen 2012 tak nakonec to byla rezerva.Jelikož byl šroub uhnilej tak sem to flexou říznul a dal obyč šroub a je to ok (nechápu proč tam dávaj šroub z jemným závytem když musej vědět že se tam dostane bordel....) Citovat
JuloI Odesláno 4. srpen 2012 Odesláno 4. srpen 2012 ja nechapem preco je aj v SWcku pod autom. Tam by bohla byt rezerva predsa vnutri Citovat
ivanh Odesláno 4. srpen 2012 Odesláno 4. srpen 2012 Ked som pichol cestou z chorvatska (nalozeny skoro az po strechu) dakoval som tomu kto ju dal pod auto :potlesk Citovat
FiFa_cze Odesláno 5. srpen 2012 Odesláno 5. srpen 2012 Tak tak, ono to zas až tak blby mít rezervu pod autem není Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.