1zolo1 Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 Zdravim potreboval by som upgradovat Rt3 software 6.51 na 6.63 hladam uz par dni no neviem najst funkcni odkaz na stiahnutie softu bo by som velmi vdacny za funkcny odkaz vopred dakujem.Skvele forum. Citovat
xpetrix Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 Slabo hladas... Mas SZ. [upravil dne 12/7/12 22:53 od xpetrix] Citovat
filipino Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 to xpertrix: no to je kurva odpověď, taky jsem hledal na rneg, ale dosud nic nenašel, teda free, na placených to možná někde je. Citovat
negrbob Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 xpetrix: Jsi zlej najiti odkazu kde stahnout 5.5 resp 6.6 na tomto foru je otazka asi 6vterin. [upravil dne 12/7/12 23:04 od negrbob] Citovat
xpetrix Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 :D:D:D Chcel si napisat 5.5D VAN [upravil dne 12/7/12 23:01 od xpetrix] Citovat
xpetrix Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 to xpertrix: no to je kurva odpověď, taky jsem hledal na rneg, ale dosud nic nenašel, teda free, na placených to možná někde je. SWR40b(40.03)? Citovat
negrbob Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 Stale cerpam odtud : A tam je to pojmenovane jak jsem psal edit: Aha uz je mi to jasne musim cist priste poradne [upravil dne 12/7/12 23:03 od negrbob] Citovat
xpetrix Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 v5.5d b595 cdrom,posledna je 5.52. mkieryk ohodnotil 1 Citovat
negrbob Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 jojo jak rikam blbe jsem cetl tak ja uz tu ten odkaz asi necham co? Citovat
xpetrix Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 Stale cerpam odtud : A tam je to pojmenovane jak jsem psal edit: Aha uz je mi to jasne musim cist priste poradne [upravil dne 12/7/12 23:03 od negrbob] Ja idem uz radsej spat:papa Citovat
xpetrix Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 Jednoduchsie je zalozit opat nove vlakno ako chvilu pohladat. Citovat
negrbob Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 Nicmene ja doted za pul roku stale nemam koule na to to vypalene cd narvat do te RT3. Citovat
xpetrix Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 Aj ja som dlho vahal,no kvoli mapam som to musel urobit.Vsetko funguje,ziadny strach. Citovat
negrbob Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 Stejne tak mam jeste dalsi CD s cestinou do RT3 a na to uz nemam vubec silu. Citovat
xpetrix Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 Tak na tu cestinu by som si dal velky pozor.Zalezi od zdroja,odkial ju mas?Lebo poznam ludi,ktorym rt3 po takejto cestine/slovencine je schopna uz iba nekonecnych restartov alebo text je nahradeny XXXXXXXXX. Citovat
xpetrix Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 Ale pre VAN,lebo na stiahnutie tu bola iba pre CAN? Citovat
negrbob Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 Ja mam Can tusim mam tam verzi FW 6.01 nejakou starou. Citovat
xpetrix Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 Tak potom v pohode.Ta cestina od tadoma funguje na 100% A v akom aute?V tom P307 2002 mas uz CAN? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.