Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TURBO 407 SW 2.0 HDI


davidcunta

Recommended Posts

Ahoj, prosim o radu. Na autě mi odešlo turbo, vule na lozisku, znicena vrtulka a vydreny obal turba tak, ze nejde repasovat. Dosud jsem auto servisoval jen v origo peugeot servisu, ale vzhledem k tomu, ze za nove turbo chteli 45 tis + vymena (v pripade Peugeot repasovaneho dilu 25 tis + vymena), hledam jinou variantu (auto uz ma nejaky rok a najeto 220000 km).

1)Nejprve mi byla nabidnuta repase meho turba za 7500 Kc (bohuzel nesla zrealizovat, pro prilisne poskozeni obalu).

2)Stejny slovek mi nabidl koupi noveho Garett turba co tam Peugeot origo dava za cca 19tis Kč.

Popravde i to mi prijde dost velka investice do tak stareho auta a proto hledam jinou variantu. Muj dotaz zni, zda vam prijde cena 19tis za nove turbo prijatelna, pripadne jestli byste na mem miste zvolili koupi repasovaneho a uvedli pripadne nejaky overeny kontakt. (Rozhodne bych tam nerad daval nejake \"Polsko\" a uvital bych 24 M zaruku, vzhledem k tomu jak je to turbo u 2.0 HDI nepristupne).

Uvitam jakykoliv tip nebo kontakt pro reseni meho problemu, dekuji moc. David

PS: jedna se o Peugeot 407 SW 2.0 HDI rok v. 2005

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...