podolak2 Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 ahoj, tak jsem sehnal dvojte tlačitko do kapličky (zamykani + vystražne) a chci ho vyměnit za puvodni (jednoduche jen vystražne světla) ..a narazil jsem na to že ten konektro na připojení ma mit asi 5 dratu ale muj ma jen 3 takže musim ty dva doplnit, proto se ptám odkud je mám tahat? nebo na co je napojit.. moc díky Citovat
Buback Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 a kde si to tlacitko sehnal??? ja sem o tom taky uvazoval, ale nejak se mi to nepodrilo sehnat. Schema elektriky mas v seznamu. Citovat
pito.za Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 Jeden kabel ide do budikou a druhy do bsi.schemu ti mozem dat az vecer. Citovat
podolak2 Odesláno 18. červen 2012 Autor Odesláno 18. červen 2012 jo diky kluci, 1 už mam zapojeny a zitra se vrhnu na ten druhy co vede do přistrojovky.. jinak nemusi se to nějak aktivovat v BSI ??? Citovat
pito.za Odesláno 19. červen 2012 Odesláno 19. červen 2012 Kabel do bsi je pre ledku a ta ti na 90% nepojde BSI ju nepodporuje, a ovladanie tlacitkom pojde ale podla toho aku mas verziu softu v BSI.Mne to islo az po upgrade BSI.Ledka mi zacala blikat az po vymene BSI z roku 05. Citovat
podolak2 Odesláno 19. červen 2012 Autor Odesláno 19. červen 2012 no jsem trochu zklamany ... nefunguje mi to, draty jsem zapojil oba ale funguje jen tlačitko vystražnych světel a tlačitko zamykani nefaka... kde je chyba? - jak ji mam upgradnout, aby to fakalo?? -(jinak koupit se dá na každym vrakači, ale ja nakupuji zde po internetu: http://www.vrakoviste.peugeoty.cz/ má vše a za dobré ceny a jsem s nim vždy spokojeny) [Edited on 19/6/12 10:10 by podolak2] Citovat
pito.za Odesláno 19. červen 2012 Odesláno 19. červen 2012 Cez diagnostiku PP2000 ak niekoho najdes,alebo peugeot. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.