henrike Odesláno 15. červen 2012 Odesláno 15. červen 2012 Zdravím priatelia , menil už niekto sedadlá v koži zo starého do nového modelu ? Akosi sa mi zdajú tie kožené v starom pohodlnejšie ako obyčajné v novom modeli . Citovat
SV 24 Odesláno 19. červen 2012 Odesláno 19. červen 2012 já mám ve starém modelu sedačky z nového modelu a vše v pohodě pasuje Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.