Mik.e Odesláno 8. únor 2013 Autor Odesláno 8. únor 2013 otázka pro V6kaře - měnili jste přední před-katalyzátory ? Citovat
John Odesláno 9. únor 2013 Odesláno 9. únor 2013 Ahoj zatím ne... a podle diag jsou u mě vpohode...kdysi mi je diag psalo v cca 106tis km (opotřebeni)ale od ty doby už nic.Tak záleží kolik máš najeto já třeba teď přes 160tis km a je klid... Citovat
Mik.e Odesláno 9. únor 2013 Autor Odesláno 9. únor 2013 já mam skoro 178tis km, a dle diag je tam závada, uvidim během pár dní v servise co dál, Y2K: jj díky, hlavně ta cena nových mě potěšila nevěřil jsem tomu, a zavolal si do Peugeota a měl jsi přesně pravdu [upravil dne 9/2/13 20:50 od Mik.e] [upravil dne 18/5/14 17:54 od Mik.e] Citovat
Y2K Odesláno 9. únor 2013 Odesláno 9. únor 2013 bohuzial mal som pravdu ja viem...ale to preto ze som to riesil tak ako ty a kopu inych veci, takze som bol v obraze uz hadam so vsetkym na tom aute Citovat
Y2K Odesláno 9. únor 2013 Odesláno 9. únor 2013 no ano ano...ale iba preto ze vsetky muchy som musel odstranovat ja ostatni mali len to ci ono, a druhi mali cosi ine, len ja som musel mat setko Citovat
Mik.e Odesláno 9. únor 2013 Autor Odesláno 9. únor 2013 to jo no, a nevzdal jsi to ani náhodou - to je láska k autu jiní by to dávno vzdali, to Tvé coupé bylo super premiový speciální kousek.. jak se má asi ted u jiného majitele ? Citovat
Y2K Odesláno 9. únor 2013 Odesláno 9. únor 2013 ale vzdal bohuzial nakoniec ma to prestalo bavit a hlavne ked som zistil ze jednu vec na nom neodstranim ani nahodou, mozno tak vymenou motora a ta jedna vec ma srala najviac coupe sa ma teraz dobre pokial viem a ak sa terajsi majitel rozhodne ho predat, berem ho naspat teraz viem ze som mozno spravil chybu ze som ho dal prec (ako sa to vezme) 607 je fajn, a v porovnani s coupe je spolahlivejsia a riesim ovela menej veci, jazda je pohodlnejsia a tak (a to nehovorim o tom ze mam naftu za lacno ) ale coupe bolo coupe, hned by som to vymenil [upravil dne 10.2.2013 00:09 od Y2K] Citovat
Mik.e Odesláno 27. únor 2013 Autor Odesláno 27. únor 2013 dneska vyměněný zadní ložiska SKF, to je neskutečný ticho i s výfukem magnaflow aktuálně překročeno 178 tis. km Citovat
Mik.e Odesláno 22. duben 2013 Autor Odesláno 22. duben 2013 co mě se nepřihodí momentálně nejezdíme - Automatic Gear Fault - někudy vystříknul olej, dojel sem na nouzák téměř před dům, a konec... takže zítra servis na automatické převodovky Citovat
John Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 Tak to je nemile snad to nebude nic vážnýho Citovat
Mik.e Odesláno 22. duben 2013 Autor Odesláno 22. duben 2013 uvidíme no, nepřišel sem na to odkud to bylo... po konzultaci servisu sem dolil olej, a chytá se zpátečka jinak nic, nemá cenu to trápit. Plus bonus nakonzervovanej podvozek od toho oleje jak to lítalo, já si zakládam na čistotě a ted toto Citovat
Mik.e Odesláno 28. duben 2013 Autor Odesláno 28. duben 2013 pokročilo to zatím tak, že odešlo čerpadlo, lamely i měnič.. oprava 39 tisíc kč když se daří tak se daří, paradoxně sem s tim ted ani téměř nejezdil, neni kam, jsem nezaměstnaný Citovat
odee Odesláno 29. duben 2013 Odesláno 29. duben 2013 Tak to je hnus velebnosti. A ještě taková pálka... Citovat
Mik.e Odesláno 29. duben 2013 Autor Odesláno 29. duben 2013 Jo jo, tu částku do toho samozřejmě nedam, protože je to skoro půlka ceny vozu a to nemá cenu měl jsem chut se na to celý vys*at a auto odepsat, šlo by na ND nebo at si to někdo za pár odtáhne, atd. Nakonec převodovku mam sehnanou, zbývá měnič, kterej zatim ani nikde na vrakáčích nemaj, a v servise mi doporučili aspon ten měnič vzít novej, protože ten odchází nejvíc. Vypadá to, že bude znovuzrození Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.