Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj zatím ne... a podle diag jsou u mě vpohode...kdysi mi je diag psalo v cca 106tis km (opotřebeni)ale od ty doby už nic.Tak záleží kolik máš najeto já třeba teď přes 160tis km a je klid...

Odesláno

já mam skoro 178tis km, a dle diag je tam závada, uvidim během pár dní v servise co dál,

Y2K: jj díky, hlavně ta cena nových mě potěšila :D nevěřil jsem tomu, a zavolal si do Peugeota a měl jsi přesně pravdu

[upravil dne 9/2/13 20:50 od Mik.e]

[upravil dne 18/5/14 17:54 od Mik.e]

Odesláno
:) bohuzial mal som pravdu ja viem...ale to preto ze som to riesil tak ako ty a kopu inych veci, takze som bol v obraze uz hadam so vsetkym na tom aute :D
Odesláno

:D no ano ano...ale iba preto ze vsetky muchy som musel odstranovat ja :D

ostatni mali len to ci ono, a druhi mali cosi ine, len ja som musel mat setko :D

Odesláno

to jo no, a nevzdal jsi to ani náhodou - to je láska k autu :D jiní by to dávno vzdali, to Tvé coupé bylo super premiový speciální kousek..

jak se má asi ted u jiného majitele ? :)

Odesláno

ale vzdal ;)

bohuzial nakoniec ma to prestalo bavit a hlavne ked som zistil ze jednu vec na nom neodstranim ani nahodou, mozno tak vymenou motora :P a ta jedna vec ma srala najviac :D

coupe sa ma teraz dobre pokial viem :)

a ak sa terajsi majitel rozhodne ho predat, berem ho naspat :)

teraz viem ze som mozno spravil chybu ze som ho dal prec (ako sa to vezme)

607 je fajn, a v porovnani s coupe je spolahlivejsia a riesim ovela menej veci, jazda je pohodlnejsia a tak (a to nehovorim o tom ze mam naftu za lacno :P )

ale coupe bolo coupe, hned by som to vymenil

[upravil dne 10.2.2013 00:09 od Y2K]

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
Odesláno

co mě se nepřihodí :bojim

momentálně nejezdíme - Automatic Gear Fault - někudy vystříknul olej, dojel sem na nouzák téměř před dům, a konec... takže zítra servis na automatické převodovky

Odesláno

uvidíme no, nepřišel sem na to odkud to bylo... po konzultaci servisu sem dolil olej, a chytá se zpátečka jinak nic, nemá cenu to trápit.

Plus bonus nakonzervovanej podvozek od toho oleje jak to lítalo, já si zakládam na čistotě a ted toto :D

Odesláno

pokročilo to zatím tak, že odešlo čerpadlo, lamely i měnič.. oprava 39 tisíc kč

když se daří tak se daří, paradoxně sem s tim ted ani téměř nejezdil, neni kam, jsem nezaměstnaný

:ticho

Odesláno

Jo jo, tu částku do toho samozřejmě nedam, protože je to skoro půlka ceny vozu a to nemá cenu :nevim

měl jsem chut se na to celý vys*at a auto odepsat, šlo by na ND nebo at si to někdo za pár odtáhne, atd.

Nakonec převodovku mam sehnanou, zbývá měnič, kterej zatim ani nikde na vrakáčích nemaj, a v servise mi doporučili aspon ten měnič vzít novej, protože ten odchází nejvíc. Vypadá to, že bude znovuzrození :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...