podolak2 Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 prosím jak se dostanu do mlhovek? chci je rozdělat budu pracovat na tom denním svicení asi ..v podběhu je vycvakavaci okynko stači to tama? dostanu se tam a vydělám je? nebo je potřeba jinak:? Citovat
ivanh Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 Cez ten otvor vymenis ziarovku. Ak chces mat konfortny pristup, zdvihni predok, zhod koleso a demonuj plastovy podblatnik (drzi mozno na 5tich skrutkach, je v strede deleny, staci predna cast) a si tam. Citovat
bajza206 SW Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 Dej je nachvilku do trouby a pak krásně odlepíš sklo zpátky ho přileplepidlem na okna taky jsem to tak dělal a je to celkem snadný Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.