Guest slunocko Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Zdravim . Cital som tu uz doho dost vela ale nejak mam v tom hokej . Radio mam RD 4, kedze nema mp3 tak si cchem spravit aspon aux , docital som sa ze na aux mi staci len tento produkt http://www.saunika.sk/aux-adaptery/aux-vstup/aux-vstup-citroen-peugeot---1078/ K tomu cchem pouzivat fm transmiter ktory m vystup na aux . AK by som cchel zapojit k tomuto autoradiu napriklad aktivny subwoofer slo by to ? Velmi nerad by som menil original radio za neoriginal.. Za Vase odpovede a rady vopred dakujem Citovat
Hardbass107 Odesláno 27. duben 2012 Odesláno 27. duben 2012 No subwoofer by si tam vedel napojiť, ale určite nie cez toto, lebo to je vstup a nie výstup. Pre napojenie zosilňovača alebo subwoofera potrebuješ výstup z rádia a keďže pochybujem, že sériové rádiá majú výstup na zosilňovač, potrebuješ urobiť výstup z koncového stupňa, čiže s káblov, ktoré idú od rádia do reproduktorov. Najlepším riešením je strihnúť káble na repro a nadpojiť káble na prívod signálu do zosilňovača. Ale dávaj si pozor. Potrebuješ totižto zosilňovač, ktorý má HI LEVEL vstup, pretože keď napojíš výstup z koncového stupňa autorádia na cinčový vstup (čiže LO LEVEL) zosilňovača, tak ti zhorí buď jedno, alebo druhé. Citovat
Guest slunocko Odesláno 27. duben 2012 Odesláno 27. duben 2012 Ouuu aha . aj tak dik .. tak sa asi do toho pustat nebudem .. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.