Shotgun Odesláno 27. duben 2012 Odesláno 27. duben 2012 Pokud vše vyjde a bestie pojede tak dorazím a možna i s SV 24 členem a jeho 309GTi16 Citovat
Moby89 Odesláno 27. duben 2012 Autor Odesláno 27. duben 2012 v pořádku oba vás rád uvidim, a co že štěpán vytánhe 309tou a chuděrku 605tou nechá doma? Citovat
Jimmy106 Odesláno 27. duben 2012 Odesláno 27. duben 2012 Takona ta 309 bude asi lepsi na sprinty nez 605, precejen je to tezka krava... Citovat
Moby89 Odesláno 27. duben 2012 Autor Odesláno 27. duben 2012 ono je to konec konců jedno všechny jeho auta jsou nádherný Citovat
Moby89 Odesláno 27. duben 2012 Autor Odesláno 27. duben 2012 JINAK KDO BUDE CHTÍT NĚJAKEJ E-SHOP TAK PIŠTE PŘEDSEDOVI;) Citovat
ygnor206 Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 Tak cvakání které přopomínalo problém s poloosou je zažehnáno byl to hřeb v gumě takže zalepeno a můžu se utkat s japoncema:D Citovat
KoldasT16 Odesláno 29. duben 2012 Odesláno 29. duben 2012 já jsem s téčkem ohroženej,asi to nestihnu dodělat,ale jednám o 205ce tak možná přijedu s ní Citovat
Moby89 Odesláno 29. duben 2012 Autor Odesláno 29. duben 2012 Koldas: myslíš tu 205tou z inzerátu? abych řekl pravdu tak nevim na co se těšit víc, jestli na T16cku nebo na tu 205tou:roker Citovat
AKCZ Odesláno 29. duben 2012 Odesláno 29. duben 2012 Tak nakonec bych dorazit mel.. ale s tema \"zmenama\" terminu ste me to pekne zavarili Prijel bych teda pouze na sobotu.. Citovat
KoldasT16 Odesláno 29. duben 2012 Odesláno 29. duben 2012 jj s tou rallye,ale téčko je téčko ale budu se snažit dorazit:roll Citovat
Moby89 Odesláno 29. duben 2012 Autor Odesláno 29. duben 2012 AKCZ: omlouvám se za komplikace, prostě nás na chvíli přepadla beznaděj že to bez toho vybouchlýho cateringu nepůjde, nakonec jsme to sehráli v pohodě. Koldas: nechces si sehnat druhyho ridice? [upravil dne 29/4/12 22:47 od Moby89] Citovat
Jimmy106 Odesláno 30. duben 2012 Odesláno 30. duben 2012 Ted me tak napada.. v kolik budes Moby vyjozdet z.Prahy? Ja mam volno uz od rana, tak jsem premyslel, ze bych dorazil klidne uz rano a pomohl s pripravama. Aspon budu nekdy k necemu uzitecnej Citovat
Moby89 Odesláno 30. duben 2012 Autor Odesláno 30. duben 2012 Jimmy: nevíme přesně ale počítám že v cca 9:00 budeme vyjíždět, s pokud by jsi chtěl pomoc tak se rozhodně bránit nebudu. Citovat
Jimmy106 Odesláno 30. duben 2012 Odesláno 30. duben 2012 jak jsem psal.. napis mi do sz instrukce a nemam problem pomuzu velmi rad Citovat
zpozdilek Odesláno 30. duben 2012 Odesláno 30. duben 2012 ZoSo: Že je to poprvý, tak ti neublížim, jak píše Moby. Ale ano, jsem děvče pro příště. MX3 nějaký určitě odchytnu, nevim eště, jestli budu jen v sobotu nebo i v neděli, protože v sobotu večer musim bejt na jedný akci v Praze, ale tak jako tak budu velmi fotograficky aktivní. to me nastve ja bych mohl prijet az v nedeli Citovat
ygnor206 Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 Možná sem něco přehlíd ale bude se tam dát koupit pivo? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.