Zbynek19 Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 ahoj.. mam dotaz koupil sem ulter sport na p106..ale moc se nezmemin zvuk..? zmeni se nak ete casem..? az se treba trozku vypálí nebo tak neco..? dik za odpovedi.:) Citovat
FiFa_cze Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Mě se teda změnil hned. Záleží taky, co jsi od toho čekal. Zvuk závodního speciálu to neudělá Jestli chceš, tak zítra udělám video, jakej zvuk mám já. Jakej máš obsah? Citovat
Zbynek19 Odesláno 19. duben 2012 Autor Odesláno 19. duben 2012 joo jasne nečekal sem nic velkyho ale tak aspon trosku ..jako je to trosku slyset kdyz stolis za autem. tak to trosku jo ale preba pri jizde se mi zda ze vubec.. joo udelej video díík.. Citovat
FiFa_cze Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Natočil bych to video klidně teď, ale doslova tady chčije, takže bych zmokl já i aparát Citovat
jiri106xs Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Od Ulteru žádný extra zvuk nečekej. Pokud chceš trochu pomoci průchodu plynů a zároveň zvuku, tak pryč s katem. Samozřejmě ale počítej s tím, že na technickou ho tam zase budeš muset dát... Citovat
Machy_CZ Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Však Ulter je taková \"lepší laděná koncovka\" :-D Citovat
crocjirka Odesláno 21. duben 2012 Odesláno 21. duben 2012 no to bych zase nerikal, kamarad si dal ultera ted na tigru a ma zvuk moc peknej Citovat
FiFa_cze Odesláno 22. duben 2012 Odesláno 22. duben 2012 Omlouvám se, ale nebyl jsem do neděle pořádně doma a dnes jsem měl plno práce a nechtěl jsem před barákem dělat bordel, tak zatím nenatočeno. Mám jen zvukovou stopu z mobilu, ale to je nic moc. Pokusím se co nejdřív natočit video. Citovat
Zbynek19 Odesláno 23. duben 2012 Autor Odesláno 23. duben 2012 joo jasne v pohode.. tak ja sem ti posilal maila.. tak mi to pak posli tam jo díík..);) Citovat
FiFa_cze Odesláno 23. duben 2012 Odesláno 23. duben 2012 Takže kdo by se chtěl podívat a chce se mu to stahovat http://uloz.to/xC74m34/sdc11790-avi [upravil dne 23/4/12 19:41 od FiFa_cze] Citovat
odee Odesláno 27. duben 2012 Odesláno 27. duben 2012 Pěkný, docela tichůčký, ale příjemnej zvuk na malej motůrek akorát:super Možná by nebylo zlý, kdyby někdo založil topick na zvuky výfuků, kde by se dalo porovnávat:D Citovat
MyP106 Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 tak musím říct dnes sme se zbynďou nandali ještě filtr green a teď zvuk parádička Citovat
Raweon Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 ja mam 1.4i 55kw a vejfuk od ulter sport sem mel taky zvuk nic extra ae nebyl spatny, ted tam mam vejfuk supersprint a ten dela krasnej randal muzu doporucit sorry ae muj mikrofon v telefonu je mrtka:D Citovat
Raweon Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 jinak tady jeste ten vejfuk od ulter sport Citovat
Zbynek19 Odesláno 29. duben 2012 Autor Odesláno 29. duben 2012 joo díík Kubo.. taky bych rek ze ted to ma peknej zvouček.. sem se zvukem maxiláálne spokojenej. nebo te se nic taky sem dáám svoje video.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.