FiFa_cze Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Pecka Ještě bych sundal ten jídelníček ze dveří a dal ty origo zrcátka, ale proti gustu... Citovat
jakubzeman Odesláno 14. květen 2013 Autor Odesláno 14. květen 2013 jídelníček půjde v nejbližší době fuč, stejně už ani není pravdivej! Citovat
jakubzeman Odesláno 10. leden 2014 Autor Odesláno 10. leden 2014 Domácí práce od ,,Pažout91,, a že se fakt povedli , hlavně i funkčně. Citovat
FiFa_cze Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 Vypadají dobře Na kolik tě to přišlo? Auto s tím bude asi malinko živější, co? Citovat
LukasGTi Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 Podle me zbytecny na 1.1, nebylo lepsi dat alespon 1.4 ? Da se sehnat za symbolicky penize. Jinak moc pekna S1, tech uz moc nejezdi. Citovat
cechic Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 moc hezká S1, ty svody jsou pecka, jak by se k takovým taky dalo přijít? hledám něco takovýho na svoje XSi. Citovat
jakubzeman Odesláno 12. leden 2014 Autor Odesláno 12. leden 2014 Vzhledem k tomu že jsem nechtěl měnit motor! a že mě vyšli na cca 2000kč, tak to byla dobrá investice. Auto je znatelně svižnější hlavně v kopcích si drží rychlost, ne jako předtím kdy rychlost klesala. Takže mohu jen doporučit. Citovat
cechic Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 koukám, že zmizel jídelníček na dveřích Citovat
jakubzeman Odesláno 21. leden 2014 Autor Odesláno 21. leden 2014 Bych málem zapomněl na nový interiér z s16 a pokus o očalounění tapecu. Citovat
Pažout91 Odesláno 22. leden 2014 Odesláno 22. leden 2014 Hm... kde si je vzal ty sedačky? Já si myslim že slušná práce Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.