macik.83 Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 Ahojte vsichni. Zanedlouho bude kamarad slavit 40tky. Vzdy, kdyz se jako parta sejdeme, vymyslime nejake hry. Za posledni lete je to furt same, tak bych to rad obmenil. Nejak me nic nenapada a tak jsem se rozhodl, pozadat vas. Verim tomu, ze to do budoucna nepomuze jen mne, ale budeme z toho cerpat vsichni. Slavit budeme na zahrade, v pripade spatneho pocasi uvnitr chalupy. Budu rad za vase tipy. Citovat
macik.83 Odesláno 12. duben 2012 Autor Odesláno 12. duben 2012 Dost casto hrajeme pantomimu na ceske filmy. M proti Z, ale je to dost klise, Vetsinou sedime u grilu, takze nejake deskove hry tam nejdou hrat, Citovat
Cinicman Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 Na jak dlouho? Na rok? No, rok je dlho aj s vlastnou, nie to ešte s cudzou... Citovat
macik.83 Odesláno 12. duben 2012 Autor Odesláno 12. duben 2012 Ja bych do toho sel, jen by ta moje musela zustat doma, treba s rymou Citovat
Cinicman Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 Toho Rýma nepoznám ale keď mu dôveruješ tak ju s ním doma nechaj... Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 Na jak dlouho? Na rok? No, rok je dlho aj s vlastnou, nie to ešte s cudzou... :D :D :D Citovat
macik.83 Odesláno 12. duben 2012 Autor Odesláno 12. duben 2012 Cinicman, tomu bude kapat akorat z nosa Citovat
ivanh Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 Ja som zvykuty napriklad na petang (nie petting :D:D:D) a kazdy musi doniest cosi do tomboly ako ceny pre vitazov ( samozrejme ze najvacsiu hovadinu co doma najde a pekne zabali....) Citovat
pyrone Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 Toaletny papier, cele 10ks balenie pekne omotat do baliaceho papiera. Segre som to raz dal na vianoce a celkom spokojna bola ze na intraku nemuseli kupovat sracak Citovat
pyrone Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 To bola reakcia na darcek do tomboly... som sa nejako stratil v tom vlakne... Citovat
Andreww Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 Petanque je fajn hra Děláme si v něm v létě amatérské turnaje Citovat
Cinicman Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 Pche, nejaký pettang... Slovenská Hádzaná je tá naj hra na oslavy: Citovat
vendelinek Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 předpokládám,že tys jich tam naházel nejvíc:D Citovat
Cinicman Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 Nene... já su abstinent, len radím kolegom ako na to... Citovat
jirka639 Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 petanque je docela náročná hra v noci hlavně v paneláku. jinak my hrajem Activity Citovat
robozv Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 My sme raz hrali na stanovacke taku hru ze sme si nakreslili na velky papier cestu domov po mestach bolo to Zemplinska sirava - az do Zvolena cca 10 miest. Pri kazde mesto sme napisali dve cisla z kocky a hadzali sme kto sa trafil ten sa posunul a kdo sa netrafil ten musel vypit poldeci. Ja som neprisiel ani do polky cesty:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.