SV 24 Odesláno 29. květen 2012 Autor Odesláno 29. květen 2012 jediné co sme našli,že auto dostalo asi ránu do podlahy o něco... Citovat
čakom Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 suprovy auto hodne štestí s renovaci ty zadni kola nejsou čtyřy? Citovat
SV 24 Odesláno 29. květen 2012 Autor Odesláno 29. květen 2012 ne ale budou.Ale takhle limce ma mit stejnak jen v zadu.Jinak dííky Citovat
309GT Odesláno 19. červen 2012 Odesláno 19. červen 2012 U tý první fotky zezadu s otevřenýma tělesnýma otvorama jsem málem onanoval,tohle je pecka!Naštěstí z ní zase bude nezbastlená originál petelice,nedovedu si představit že by ji dostal do pracek nějakej votuzér nebo by z ní byla nová mikrovlnka nebo lednička.... Citovat
SV 24 Odesláno 19. červen 2012 Autor Odesláno 19. červen 2012 je to fakt krásný auto.Už se nemůžu dočkat až bude hotové.To bude porno Citovat
John Odesláno 19. červen 2012 Odesláno 19. červen 2012 Pěkný.. fakt jsem zvědavej na výsledek až bude auto hotový. Citovat
SV 24 Odesláno 22. červen 2012 Autor Odesláno 22. červen 2012 tak zatim máme odstrojený zadek.Co tam vylezlo na nás posuďte sami.Jen mě těší,že tam jsou originál štítky od Dimmy.Všude jsou tuny kitu,montážní pěny a novin.Naštěstí jsou hotový kopita a už vše bude jak má být.Návíc projde odlehčovací kůrou-vyříznou se zadní blatníky a pak se kastle vyztuží... Citovat
Ml pro racing Odesláno 30. červenec 2012 Odesláno 30. červenec 2012 Ahoj chlape prosím tě mám velikej problém nemám na tebe číslo,přítelkyně mě všechno smazala a dělá mě problémy a spousty pomluv tak mě prosím zavolej na to číslo 723831155 a nebo na 721360595 nevím jak dlouho mě to první bude fungovat Milan mlproracing.cz;) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.