wojtěch Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 nepůjde chtěl si to přes dia vypnout..:-D Citovat
lukaro Odesláno 28. březen 2012 Autor Odesláno 28. březen 2012 No jooo do prkýnka... Nebudeš mít teď někdy cestu do Kopřivnice? Nechce se mi moc takovou dálku za tebou Citovat
wojtěch Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 možná v pátek.. ale to nevím kolik bude hodin.. :-D na ty horkýže.. :-D Citovat
lukaro Odesláno 28. březen 2012 Autor Odesláno 28. březen 2012 Tak já tam asi jdu, moja chce zase mezi lidi kdyby jsi šel, dej vědět a že by jsi vzal DIA s sebou a dali by jsme někde sraz.. Citovat
lukaro Odesláno 28. březen 2012 Autor Odesláno 28. březen 2012 Díky....poradí někdo čím to je? Spíše, co vše je špatně... A co s tím dělat. Citovat
tercho Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 Zdravím,nemáte niekto doma komplet ostrekovače ? POtreboval by som trysky,hadičku k nim a krytky. Bolo by to na peugeot 307 cc Elektonika a motorček sú zabudované. Citovat
wojtěch Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 na který rok 307? jinak hodně štěstí při hledání je to nedostatkové zboží....... a máš motorek funkční?? Citovat
tercho Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 rok 2006 facelit 307 cc. Ostrek tam povodne bol dokonca funguje aj motorček,chcel by som ich sprevadzkovať.Kolko by stáli original v peugeote? Tj dve kompllet trysky a hadičky k nim...Z motorčeka hadička ide len je zaslepená. Citovat
wojtěch Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 9. 00006438T0 SADA TRYSKY 1 353,75 CZK 1 624,50 CZK 1 624,50 CZK 7. 00006438P1 DRŽ POTRUBÍ 1 351,75 CZK 1 622,10 CZK 1 622,10 CZK 10. 00006438T1 CEL POTRUBÍ 4 589,25 CZK 5 507,10 CZK 5 507,10 CZK ta 10 nevím jestli je jenom hadice je to nějak extra drahé.. tu bych zkusil sehnat jinde [upravil dne 28/4/12 10:16 od wojtěch] Citovat
tercho Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 Dakujem za ochotu, to potrubie - teda hadička dlha 1,5m stojí 5500 ? A krytky by stáli kolko. Sú to poriadne ceny. Citovat
wojtěch Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 krytka 687 kč no podle toho obrázku to tak vypadá že ta hadice stojí tolik.... ale to se mi nějak nezdá je to normálni hadice.. která stojí par kč metr. Citovat
tercho Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 Keby auto nemalo xenony kupil by som si za cca 200 euro paletu handier a svetla stieral 10 rokov ručne.... Dakujem TI za ochotu. Potom sa ozvem ako som to vyriešil. Citovat
wojtěch Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 není zač.. jinak koukni na allegro teď tam myslím 2ks byly někde Citovat
tercho Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 nemohol by si mi poslať link ? Nemožem to nájsť. Citovat
wojtěch Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 http://allegro.pl/peugeot-307-zbiorniczek-spryskiwaczy-pod-xenon-i2292720917.html Citovat
tercho Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 našiel som to dakujem. Ešte som takto nenakupoval.Maš skúsenosti ?Ako postupovať. Citovat
wojtěch Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 je tam registrace jak na aukro takže mu zkus napsat jestli by ti to poslal jinak na SK je firma které to zadáš a oni ti to koupí.. ale nevím jak byla ta stránka Citovat
tercho Odesláno 29. duben 2012 Odesláno 29. duben 2012 Už je tovar objednaný,dakujemTi za ochotu,dufam že to dopadne dobre. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.