Guest Lubk0 Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 Ahojte este jedna rychla otazka Ake ma byt ET na 16 palcove disky na Peugeot 307 SW r.v. 2007 ? Thx Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 takže 25 tkami asi nič nepokazím, či bude to moc vidieť ze je to viac vonku ? Citovat
wojtěch Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 to nepoznáš shark má myslím et 17 na 307 a nikde neškrtá.... ještě napiš jak je široký ten disk Citovat
vochy Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 nemusíš se ničeho bát!!já mám 7x16 ET 20 a je to úplně bez problémů Citovat
bl@cker Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 pokud nejsou disky extra siroke vklidu myslim od ET 12 vejs Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.