pipistrel Odesláno 2. červenec 2013 Odesláno 2. červenec 2013 Upozorňujem, že vrabec nie je ani nikdy nebude showkár ale auto na každodenné dochádzanie do práce a mestské výlety. Takže žiadne kecy o tom, že 30-35mm je málo. Ide mi len o to aby to trochu kleslo a nevyzeralo to ako kamzík... blablabla :D Citovat
Cinicman Odesláno 2. červenec 2013 Autor Odesláno 2. červenec 2013 Huuuš ty vole... nevyťahuj minulosť. Čo bolo bolo... terazky som majorom... [upravil dne 7/2/2013 20:11 od Cinicman] Citovat
pipistrel Odesláno 2. červenec 2013 Odesláno 2. červenec 2013 ako s tou trubkou dvojmetrovou ze? Citovat
Cinicman Odesláno 4. červenec 2013 Autor Odesláno 4. červenec 2013 Photo Spaaaam... ...cirkus dorazil, že... Citovat
safi1 Odesláno 5. červenec 2013 Odesláno 5. červenec 2013 Mooc pekne fotky šefe ! Hlavne tie posledne TRI Citovat
spartan Odesláno 5. červenec 2013 Odesláno 5. červenec 2013 ako tak pozeram pokosili a zozali urodu Citovat
Cinicman Odesláno 5. červenec 2013 Autor Odesláno 5. červenec 2013 Šak ale to je môj Photo Plac... Citovat
spartan Odesláno 5. červenec 2013 Odesláno 5. červenec 2013 jaaaj takze si musel vytiahnut kombajn aby si sa tam vobec dostal ? Citovat
Cinicman Odesláno 6. červenec 2013 Autor Odesláno 6. červenec 2013 -= TOP SECRET 207 MEETING =- ...mohla nám to prekazit istá 308SW v neuvedenej farbe ale nevydalo... Citovat
elton Odesláno 6. červenec 2013 Odesláno 6. červenec 2013 To stříbrné a bílé se dá, ale ty červené uši u toho černého....:bojim:P:P:P Citovat
Cinicman Odesláno 6. červenec 2013 Autor Odesláno 6. červenec 2013 Huššš... A ešte Traja králi... (zľava = Cirkus, Cirkus, Koza) Citovat
elton Odesláno 6. červenec 2013 Odesláno 6. červenec 2013 smadne levy Prosím o přeložení, neznamená to \"smradlaví lvy\"?:P Citovat
robozv Odesláno 7. červenec 2013 Odesláno 7. červenec 2013 jak prekazit co prekazit teraz som sa zdul no proste skoda bol som sa bikovat v B. Štiavnici akurat ked mi cinic pisal tak sme boli v Pukanci a stal som v rade na domáce párance. Teraz mozete chlapci slintat vy ze ste neboli so mnou:D. 75km MTB po Banskostiavnickych horach preveri kazdeho no teraz nechcem vidiet bile aspon 3dni:aut Citovat
spartan Odesláno 7. červenec 2013 Odesláno 7. červenec 2013 mysliim ze navstevnici koliby nechcu vidiet ich kuchynu tiez paaar dniii Citovat
DERT123 Odesláno 7. červenec 2013 Odesláno 7. červenec 2013 to keby som bol vedel ze budete vo ZV tak sa pridam Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.