Cinicman Odesláno 24. únor 2013 Autor Odesláno 24. únor 2013 Takto \"na blondínu\" ja parkujem... nenechám si nejakou fábkou odrbať lak... Citovat
gedu Odesláno 25. únor 2013 Odesláno 25. únor 2013 :D:D:super:super:super pipi ty si to vystihol úple presne:D Citovat
Cinicman Odesláno 25. únor 2013 Autor Odesláno 25. únor 2013 Pipi zrejme chodí s metrom po parkovisku a meria vzdialenosti od čiar... Chcel by som len nezáväzne podotknúť, že tie biele čiary na zemi sú len \"informatívne značenie\" a vôbec ma neserie, že stojím tak ako stojím... pokiaľ stojím je všetko OK... Citovat
pipistrel Odesláno 25. únor 2013 Odesláno 25. únor 2013 tusim sme trafili enem klincek po hlavicke Citovat
Cinicman Odesláno 25. únor 2013 Autor Odesláno 25. únor 2013 Nie, len viem aký si onanista na parkovanie... takže som ti to sem hodil naschvál... :P:P Citovat
spartan Odesláno 25. únor 2013 Odesláno 25. únor 2013 http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/27623847.jpg Citovat
spartan Odesláno 25. únor 2013 Odesláno 25. únor 2013 http://25.media.tumblr.com/tumblr_m0y9taQSRu1r37cx1o1_500.gif Citovat
robozv Odesláno 25. únor 2013 Odesláno 25. únor 2013 chlapci,chlapci nemam gif tak iba takto skromne Citovat
MirekCC Odesláno 28. únor 2013 Odesláno 28. únor 2013 Cinic(u), to je Váš člen, ale od BMW ve stylu FULL FOG GANG :D:D, nebo Vám jen fušuje do gangu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.