Andreww Odesláno 13. listopad 2012 Odesláno 13. listopad 2012 Zalakoval bych to tak, jak to je Citovat
Cinicman Odesláno 13. listopad 2012 Autor Odesláno 13. listopad 2012 Po tme je to OK... teraz keď vyliezlo slnko je to naprd... Citovat
Cinicman Odesláno 13. listopad 2012 Autor Odesláno 13. listopad 2012 Budem dnes vyvolávať dážď... Citovat
Berry86 Odesláno 13. listopad 2012 Odesláno 13. listopad 2012 Na tý černý je vidět sebemenší prd, sice jsem říkal, že černý auto ne, ale už mám třetí, tak ono komu není pomoci :D Déšť přijde brzo toho se neboj, podzimní počasí, ještě víc utrvzuje v tom, že když člověk myje auto, tak zákonitě hned druhý den nebo ještě ten stejný den začne pršet Citovat
safi1 Odesláno 13. listopad 2012 Odesláno 13. listopad 2012 No auto predtym bolo poriadne zasrate Pipi vystihol s tym jazdenim po roli :D No teraz je to 100 a jedno ked chces pridem ti vylestit vrabca a zakonzervujeme ho co ty nato ? budu sa ti na aute robit krasne kvapky Citovat
spartan Odesláno 13. listopad 2012 Odesláno 13. listopad 2012 a preco nemas na gumach LP,LZ,PP,PZ ?:o:o:o som pobureny Citovat
Cinicman Odesláno 13. listopad 2012 Autor Odesláno 13. listopad 2012 ...budu sa ti na aute robit krasne kvapky Aj blatové? a preco nemas na gumach LP,LZ,PP,PZ ?:o:o:o som pobureny Ešte mi nedošla biela fixka... ale všetko bude... [upravil dne 11/13/2012 19:27 od Cinicman] Citovat
safi1 Odesláno 13. listopad 2012 Odesláno 13. listopad 2012 či aj blatove No heej aj tie Chceš blatove teda ? Nieje problem... Citovat
robozv Odesláno 13. listopad 2012 Odesláno 13. listopad 2012 cinic si umyl vtaka ale inak pekny:aut Citovat
pipistrel Odesláno 13. listopad 2012 Odesláno 13. listopad 2012 ked chces pridem ti vylestit vrabca ale chlapci chlapci Citovat
Cinicman Odesláno 13. listopad 2012 Autor Odesláno 13. listopad 2012 Fuuuuuu... až terazky mi to došlo... :o:o Citovat
elton Odesláno 13. listopad 2012 Odesláno 13. listopad 2012 Teda koukám, že se to tu začíná zvrhat... teda kluci, opatrně s tím leštěním zvířectva Citovat
elton Odesláno 13. listopad 2012 Odesláno 13. listopad 2012 Aha, tak to chápu proč má ty duhové světla..:aut:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.