elton Odesláno 5. listopad 2012 Odesláno 5. listopad 2012 nějak jsem zas trochu mimo, co že si to chceš namontovat na zadek?... Citovat
pipistrel Odesláno 5. listopad 2012 Odesláno 5. listopad 2012 no co to moze byt u cinica svetilka nove Citovat
Cinicman Odesláno 5. listopad 2012 Autor Odesláno 5. listopad 2012 Pane Eltone Johne, tady: -= KLIK =- Citovat
Cinicman Odesláno 5. listopad 2012 Autor Odesláno 5. listopad 2012 Takto nejako to svieti... kvalitné fotky vám prináša HáTéCé... Citovat
Andreww Odesláno 5. listopad 2012 Odesláno 5. listopad 2012 To auto je takové nějaké.....špinavé Citovat
pipistrel Odesláno 5. listopad 2012 Odesláno 5. listopad 2012 uz aj hotovo? maticky podotahovane? ale to auto je vazne zasr.... fuj Citovat
elton Odesláno 5. listopad 2012 Odesláno 5. listopad 2012 To auto je takové nějaké.....špinavé Není, to dělá to HááTééCéééčko.... Vánoce se blíží a Cinic dělá vánoční stromeček. Citovat
Cinicman Odesláno 5. listopad 2012 Autor Odesláno 5. listopad 2012 Jasné, že to je tým HáTéCé... :D:D Citovat
spartan Odesláno 5. listopad 2012 Odesláno 5. listopad 2012 hlavne ze svetielko si tam priklincuje ale na kridlo furt nema Citovat
elton Odesláno 5. listopad 2012 Odesláno 5. listopad 2012 ale na kridlo furt nema To není letadlo, ale auto, jsi to nepoznal.... Citovat
pipistrel Odesláno 5. listopad 2012 Odesláno 5. listopad 2012 ale spinave auto. to by som radsej ani nefotil Citovat
robozv Odesláno 5. listopad 2012 Odesláno 5. listopad 2012 no cinic keby si to vybalil predo mnou s tymi svetlami tak by som ti okamzite zapol dialkove na oplatku Citovat
Cinicman Odesláno 5. listopad 2012 Autor Odesláno 5. listopad 2012 Je to to... homo... logované... takže bych ti pustil zadne mlhofky a nazdar... :aut Citovat
pipistrel Odesláno 5. listopad 2012 Odesláno 5. listopad 2012 jasne urcite je to HOMO logovane Citovat
spartan Odesláno 5. listopad 2012 Odesláno 5. listopad 2012 ale na kridlo furt nema To není letadlo, ale auto, jsi to nepoznal.... elton ja ze je to reklamny bilboard s tolkymi nalepkami Citovat
elton Odesláno 5. listopad 2012 Odesláno 5. listopad 2012 ja ze je to reklamny bilboard s tolkymi nalepkami Ty nálepky mu drží to auto pohromadě...:aut:aut Citovat
pipistrel Odesláno 5. listopad 2012 Odesláno 5. listopad 2012 elton nespominaj nalepky alebo ukaz zrkadla Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.