robozv Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 nechcem sa vam do toho miesat ale tuto je moj pokus o mozno 20\":D [upravil dne 4.4.2012 21:27 od robozv] Citovat
pipistrel Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 teeeda ale tam mas velke skrutky na kolesa Citovat
Rejty Odesláno 5. duben 2012 Odesláno 5. duben 2012 co 17\"\" Stromboli????? http://www.tuning-forum.org/viewtopic.php?f=89&t=107218 Citovat
Cinicman Odesláno 5. duben 2012 Autor Odesláno 5. duben 2012 ET32? To je trochu moc na 207, či? Citovat
pipistrel Odesláno 5. duben 2012 Odesláno 5. duben 2012 ale pozor stromboli su 7,5\" sirka a et32. hockenheimi su 7\" a et26. takze rozdiel tam neni Citovat
Cinicman Odesláno 5. duben 2012 Autor Odesláno 5. duben 2012 Aj tak ich nechcem... bude sa ďalej zhánať Hockenheim alebo Challenger... Citovat
pipistrel Odesláno 5. duben 2012 Odesláno 5. duben 2012 napis pretekarovi ci este nema kontakt na toho chalana z levic co predaval sady za 400 evri. fungl nove. Citovat
Cinicman Odesláno 5. duben 2012 Autor Odesláno 5. duben 2012 Šak toho chalana z Levíc je plný net... Citovat
pipistrel Odesláno 5. duben 2012 Odesláno 5. duben 2012 tak potom co riesis uz si ich mal mat doma Citovat
Cinicman Odesláno 5. duben 2012 Autor Odesláno 5. duben 2012 Riešim v podstate už len gumy... a to už je iný oriešok... Citovat
pipistrel Odesláno 5. duben 2012 Odesláno 5. duben 2012 inak chalengery neber. pozri aky maju rozmer 6,5Jx17CH4 ET31 Citovat
Cinicman Odesláno 5. duben 2012 Autor Odesláno 5. duben 2012 Už som ich zavrhol, neboj... PS: Heeen, čo pred chvíľou prišlo až z južnej kóreje... Citovat
Guest mischko11 Odesláno 5. duben 2012 Odesláno 5. duben 2012 stromboli nedavaj vyzera to uplne na nic ,ked uz tak hockenheim,melbourne,pitlane Citovat
shark734 Odesláno 5. duben 2012 Odesláno 5. duben 2012 ja by som chcel tiez stromboli, bud dark alebo GOLD ... myslim, ze na ciernom aute parada [upravil dne 5/4/12 20:13 od shark734] Citovat
Guest mischko11 Odesláno 5. duben 2012 Odesláno 5. duben 2012 Stromoli dark su fajne stromoli a stromboli to je uz rozdiel ale aj tak nie u mna nikdy Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.