Cinicman Odesláno 4. duben 2012 Autor Odesláno 4. duben 2012 Ale to víš že je... ja len či môžu Hockenheimy byť ?! Citovat
elton Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Ale slušeli by. Jinak už se to blíží za dvě hodiny:aut:aut:aut Citovat
Cinicman Odesláno 4. duben 2012 Autor Odesláno 4. duben 2012 To je len taka rychlofka... ale šak na nete je ich na čiernej 207me dosť... Citovat
pipistrel Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 asi aj elton bude uz prezuty ale ma naprd naladu Citovat
Cinicman Odesláno 4. duben 2012 Autor Odesláno 4. duben 2012 Teeeda, Elton nám to tu kazí s tou náladou... Citovat
elton Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 oviciálně zahajují letní provoz ps: nálada se brzo opraví Citovat
elton Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Mě to označili z venku, však se to brzo smaže. A vůbec, máš lišty? Nemáš a kybycuješ:P:P:D:D:D Citovat
pipistrel Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 a este mi povedz preco mas namontovane PP vpravo vzadu? :P:P Citovat
elton Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Nepovím, ty bys sis to tam napsal taky:aut Túning vojé:aut Citovat
pipistrel Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 znamena to piiichlaaa pneumatika? :D:D Citovat
Cinicman Odesláno 4. duben 2012 Autor Odesláno 4. duben 2012 A hele Dezent RB Dark... po tých som pokukoval... pekné kolečká Citovat
elton Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Cinicu, znalec se nezapře:super:super:super:potlesk:potlesk:potlesk:D:D:papa Citovat
Guest mischko11 Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 mno cinic hockenheim su pekne a pokial ic mozes mat za super cenu tak nevahaj a elton mno nevim pre mna to neni pekny pohlad len na koleso a navyze PP (Pekny Pruser) takze hod foto celeho auta a budem spoko Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.