Cinicman Odesláno 23. březen 2012 Autor Odesláno 23. březen 2012 Kedy chceš... dojdi zajtra ráno aspoň pomôžeš mne kriplovi prehodiť kolesá... (...a demontovať lišty a hmlovky a fóliovať...) Citovat
pipistrel Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 nooo vecer sa dohodneme (esteze si spomenul tie listy ) Citovat
Guest mischko11 Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 listy to je brnkacka vsetky na palubovke a vy dvaja to musite dat no problema Citovat
pipistrel Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 Dat dole neni problem len aby ostali aj vcelku Citovat
Guest mischko11 Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 mc vrabec dufam ze tam zajtra budu aspon 16\" disky a ne smiesne 14 ky Citovat
shark734 Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 som zvedavy na tie zlte hmlovky v chromovom ramiku..ak teda ostane tak Citovat
Cinicman Odesláno 23. březen 2012 Autor Odesláno 23. březen 2012 16\" ešte zatím nie sú, pôjdu tam DOTZky z 206ky (15ky)... EDIT: Hmlovky pôjdu na žlto a rámik zostane chromý... asi... [upravil dne 3/23/2012 18:59 od Cinicman] Citovat
elton Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 A co ti to vlastně přišlo:myslim (jsem starší a nerozumím všemu:D:D:D ) Citovat
shark734 Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 Cinicman ja som uz tiez nad tym rozmyslal, ale neviem ci to v rom chrome predstavit..tak makaj a foť Citovat
Guest mischko11 Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 podla mna ide robit foliovnik do zahrady na zeleninu =D Citovat
robozv Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 nezabudaj na pravidlo niekedy menej znamena viac. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! som zvedavy na foto Citovat
Cinicman Odesláno 23. březen 2012 Autor Odesláno 23. březen 2012 Robko šak viem... všetko sú to tzv. \"zvrátiteľné\" zmeny... keď sa nebude lúbiť tak pojde dolu... Citovat
robozv Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 pekne sa snaz nech to nemusis napravat Citovat
Cinicman Odesláno 23. březen 2012 Autor Odesláno 23. březen 2012 Takto nejako si to predstavujem s tými hmlovkami: A takto nejako so zadnými svetlami: Citovat
Guest mischko11 Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 zadok pekny predok u mna nikdyyy Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.