pipistrel Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 robo naviem ci chces riskovat novu 308 na zraze podla toho ake mas skusenosti s parkovacmi doteraz cinic by som sa necudoval keby ti nedala tri dni jest Citovat
robozv Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 Cinicman mas pravdu treba dat priestor aj inym pipi nemaluj certa na stenu myslim ze uz stacilo Citovat
Cinicman Odesláno 16. březen 2012 Autor Odesláno 16. březen 2012 Preruším Vám tú plodnú debatu a kochajte sa konečne čistým vrabcom... PS.: A pipi... ŽIADNE KEFY... Citovat
pipistrel Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 sak ked mas blbu farbu tak jasne ze nemozes na kefy na mojej to vobec neva a mam to tak isto ciste Citovat
elton Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 Na pátých dveřích a pravo dole máš flek:aut:aut:aut Citovat
pipistrel Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 to neni flek. to tam ma toho cerneho vrabca nalepeneho Citovat
Cinicman Odesláno 16. březen 2012 Autor Odesláno 16. březen 2012 Žeby mal elton nejaké zvláštne 3D priestorové videnie za roh??? Ukáž, krúžkuj, označuj kde na tých dvoch fotkách vidíš piate dvere??? :P:P Citovat
elton Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 To víš, já ti ukážu a ty to umyješ, to tak:D:D:D Citovat
robozv Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 pockajte ked nalestim a navoskujem ja to budete cucat a dam aj detail na farbu ale to uz puknete od zavisti:aut Citovat
Guest mischko11 Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 v paatych dverach je akasi audina =D Citovat
Cinicman Odesláno 16. březen 2012 Autor Odesláno 16. březen 2012 Jaký ftipný takto zvečera... Citovat
elton Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 To nejsou bixenony, ale jsou to biHasedmičky. Citovat
pipistrel Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 eltoneeeeee. 207 nema v dialkovych h7 Citovat
Fredino Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 Né? Tak to Cinicman není Bi. cinic neni Bi? :o:myslim [Edited on 16/3/12 21:50 by Fredino] Citovat
elton Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 Prý ne, nemá totiž bixenony ani biHasedmičky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.